» Sıkça Sorulan Sorular

Ürünleriniz garantili mi?

 

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.

 

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

 

Kargo firmalarına teslim edilen siparişler, Türkiye genelinde, en geç 3 iş günü içinde (bazı illerde süre değişebilir) adresinize ulaştırılır.

 

Siparişin gönderimi gecikirse ne olur?

 

Herhangi bir nedenle bir sipariş, önceden belirtilen süre içinde gönderilemiyorsa durum müşterinin Sanal Reyon üyelik email adresine email ile bildirilir. Müşteri belirtilen ek gün kadar beklemeyi, veya siparişi iptal etmeyi tercih edebilir. Siparişini iptal eden müşteriye ödemiş olduğu sipariş tutarı iş günü geçirilmeden aynen iade edilir (kredi kartlı ödemeyse kredi kartına, havale/EFT ödemesiyse banka hesabına, bonus ödemesiyse bonus hesabına).

 

Siparişi yapan adreste bulunamazsa ne olur?

 

Kargo firması, teslimatı yapmak üzere geldiği gün adreste paketi teslim almaya yetkili kimseyi bulamazsa, kapıya paketin bölge sorumlusu şubeden alınması için bir not bırakır. 5 gün içinde şubeden alınmayan paketler Sanal Reyon'a geri gönderilir. Kargo firmasının, çalışma sistemi gereği, ek ödeme yapılsa dahi, paketi ikinci kez adrese getirme servisi yoktur.

 

Paketim kargoda hasar görürse ne olur?

 

Kargo firmasının gorevi, paketinizi ezilmeden ve eksiksiz bir sekilde adresinize ulastirmaktir. Paketiniz taşıma sırasında herhangi bir zarar görmüşse, zararı karşılama sorumluluğu kargo firmasına aittir, fakat bu sorumluluğun belgelenmesi için mutlaka teslimat anında (sonradanolmaz) tutanak tutulmuş olması gerekir. Bu nedenle, pakette bir ezilme veya yırtılma göze çarpıyorsa, paketin içeriği hakkında kargo yetkilisine tutanak tutturmadan (zarar gören ürünvarsa yazıyla tespit edilmeli) paketi kesinlikle teslim almayınız.

 

Kargo sorunları için nereye başvurabilirim?

 

Kargo ile ilgili sorunlarınızı (gecikme, hasar, eksik vs.) hiç zaman yitirmeden, mutlaka Sipariş No belirterek satis@mansurbilisim.com adresine bildiriniz.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır