» Kargo ve Taşıma Bilgileri

Alışveriş sepetinde belirtilen gönderim süresi içinde anlaşmalı kargo firmalarına teslim edilen siparişler, Türkiye genelinde, en geç 3 iş günü içinde (bazı illerde süre değişebilir) adresinize ulaştırılır. Bazı bölgelerde şubelerin bulunmaması sebebiyle ürünler teslim alınmak üzere şubelerde bekletilir.

 

Taşıma ücretleri :


• Toplam tutarı 700 TL 'nin üzerindeki siparişler için kargo ücreti alınmamaktadır.
• Toplam tutarı 700 TL nin altındaki ürünler için sabit 5 TL kargo ücreti vardır.


Tanımlar :


Gönderim süresi : Sipariş alındıktan sonra kargoya verilmesine kadar geçen süre. 

Taşıma süresi : Sipariş kargoya verildikten sonra adrese teslim edilmesine kadar geçen süre. 

Sipariş ulaştırma süresi : Siparişin alınmasından adrese teslim edilmesine kadar geçen süre.

İş günü : Hafta içi, Pazartesi-Cuma, saat 17:00 ye kadar


Gönderim süresi :


Gönderim süresi, daha sipariş verilmeden önce alışveriş sepetinde görülebilir. Sadece stok ürünlerinin bulunduğu stok siparişlerinde gönderim süresi iş günü olarak (örn. 2 iş günü içinde)Bir sipariş ancak ödemesi yapıldıktan sonra onaylanır ve alınmış sayılır. Gönderim süresi, ödemenin hesabımıza geçtiği iş gününden itibaren siparişin kargoya verilmesine kadar geçen süredir.


 

Kargo firmalarının adrese teslimat yapmadığı istisna bölgeler :


• Belde, Bucak, Köy ve Mevkiler
• Askeri kurumlar (Orduevleri, Komutanlıklar vb.)
• Öğrenci Yurtları
• Öğrenciye gönderilen paketleri almayan bazı üniversiteler


Adrese teslim edilemeyen paketler müşteriye en yakın kargo şubesinde bekletilir ve teslim
alınmaları için kargo şubesinden müşteriye telefon edilir. Kargo ve Tasima Bilgileri Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından mansurbilişim.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler telefon ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size
yollanacaktır.


Mansurbilişim.com ürün portföyünde bulunan tüm ürünler için stok tutmamaktadır. Stok tutulmayan ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Ürün temin sürecinden dolayı siparişler 3 işgünü içerisinde seçilen kargo firmasına teslim edilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte ya da nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve siparişiniz iptal edilecektir. Kesinleşen siparişler kargo şirketleri aracılığı ile teslim edilmektedir.

 

Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup telefonda size belirtilen sürelerde teslim edilecektir. Mansurbilisim.com ürün portföyünde bulunan binlerce ürünün bilgi ve fiyat güncellemesini tedarikçi firmalardan alınan bilgiler üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda www.mansurbilisim.com kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir. Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız. Teslimat sadece alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı sahibine yapılmaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır